Po ostatniej wizycie u Skin Ekspert Agnieszki Zielińskiej zaczęłam zwracać uwagę nie tylko na to co nakładam na twarz, ale i w jaki sposób to robię. Podczas aplikacji zwykłego kremu czy olejku, możesz zafundować skórze trening odmładzający. I jeśli będziesz go wykonywać regularnie – zobaczysz efekty.

Na poniższym niemym wideo – nie jestem w tym biegła, co widać na załączonym obrazku:) zobaczysz 8 różnych ćwiczeń, dzięki którym poprawisz jakość skóry. Dodatkowy atut: krem, serum lub olejek (ja używam na dzień oleju z krokosza barwierskiego, a na noc oleju z rokitnika), dzięki masowaniu szybciej i lepiej się wchłoną, skóra będzie mieć zdrowszy koloryt, a ty nie będziesz wyglądać na zmęczoną (polecam Shiatsu przeciw sinym podkówkom, którego nauczyła mnie Agnieszka Zielińska).

Czego nie mówi niemy filmik? Większość ćwiczeń warto powtórzyć 3 razy. I uważać na to, aby nie rozciągać skóry podczas masowania powiek. Kierunek masażu: od dołu do góry i od środka na zewnątrz – tak, jakbyś chciała wyprasować zmarszczki (o ile w ogóle już je masz). Miłego treningu!

Comments are closed.